KURUMSAL İŞBİRLİKLERİ

Kalbini ve aklını Bozcaada’da bırakan insanlara, Ada’nın rüzgarını müzikle fısıldayan RADYO BOZCAADA olarak, yayın hayatındaki 8. yılımızı geride bıraktık.

Herkes için kaliteli ve pozitif müzik vizyonu ile Rembetiko ağırlıklı dünya müzikleri çalan radyomuz; web sitesi, iOS & Android mobil uygulamaları ve farklı dijital radyo platformları üzerinden 142 farklı ülkeden aylık 65 bin tekil dinleyiciye ulaşıyor.

Radyo Bozcaada ailesi olarak lezzetli ve kaliteli müzik çizgimizi, artık kurumsal, sosyal, sanatsal etkinliklere ve özel davetlere de taşımak istiyoruz. Bu anlamda her türlü etkinlik / organizasyon firmasının keyifle çalıştığı çok renkli ve çok yönlü bir iş partneri olmak konusunda da iddialıyız.

Bir dönem Bozcaada’da da yaşamış olan, Radyo Voyage, Power Türk, NTV Radyo, Best FM ve Radyo Mega gibi markalarda çalışmış kurucumuz ve müzik direktörümüz Çağatay Can Saka liderliğindeki müzik ekibimiz ile tanışmak; podcast, seslendirme, müzik, prodüksiyon ve DJ performans alanlarındaki ihtiyaçlarınızı konuşmak için bize yandaki form üzerinden ulasabilirsiniz.

HADİ BİZE YAZ


  Bizi Takip Edin @radyobozcaada
  Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

  Hata: Hiçbir akış bulunamadı.

  Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.

  • https://radyobozcaada.80.yayin.com.tr//stream
  • RADYO BOZCAADA